PR

Športservis - otestujte svetové bicykle!

sponzorovaný článok 03.05.12 ŠPORTSERVIS vám prináša najväčší testovací deň bicyklov v Bratislave !!! Bajkeri aj žiletkári pozor! Opäť prinášame úspešné podujatie, kde si môžete otestovať bicykle svetových značiek Giant, Cannondale, Pells a Scott.

Príďte v utorok 8.mája na lúku Snežienka pri Železnej studničke. Vyše 50 kúskov testovacích modelov špičkových značiek Giant, Cannondale, Pells a Scott sa trasie, aby ste ich poriadne prevetrali. Chcete sa utvrdiť, že vám vysnívaný bike pred kúpou sadne? Zadarmo si budete môcť odskúšať najhorúcejšie novinky tejto sezóny, horské aj cestné bajky. Stačí, ak sa preukážete dvoma dokladmi aj s fotografiou a na pol hodinu si môžete vyskúšať bicykel, ktorý si vyberiete.
Bicykle, na ktorých prídete, budú pritom uschované na stráženom mieste.

Za najlepšími bicyklami nemusíte chodiť do Športservisu v Biskupiciach a v Petržalke. Tentokrát príde ŠPORTSERVIS k vám. Tak nezabudnite: už 8.mája na lúke Snežienka. Teší na vás team Športservisu!

Viac na www.sportservis.sk

Športservis testovací deň bicyklov

Dátum: 8.5.2012, utorok (sviatok)
Čas: 10:00 – 15:00
Miesto: Lúka Snežienka pri Železnej Studničke (spodná stanica lanovky na Kolibu)

--
Pozn. redakcie: Tento text je PR článok zadávateľa. Neprešiel jazykovým ani redakčným spracovaním a nemusí vyjadrovať názor redakcie HIKING.SK.

 
 
Najnovšie články na titulke
 
Cyklotúra Okolo Sitna s deťmi Nenáročná poldenná cyklotúra v okolí Sitna a tajchu Počúvadlo, známych turistických bodov Štiavnických vrchov. Technicky nie je … » celý článok 22/10/20 Soňa Mäkká Štiavnické vrchy
Cyklotúra Okolo Tatier Tento rok boli plány na leto rôzne, či už lezecké, alebo výjazd bicyklom. Jeden z plánov bol zobrať bicykle a ísť s kamarátom prejsť nejaké dlhšie trasy a horské prechody do Rakúska. Počasie ale dlho odkladalo možný termín odchodu, rovnako aj nešťastná korona, čo prišla na návštevu do Európy. Nakoniec prišiel na rad náhradný program. Musím ale hneď na začiatok povedať, že nebol o nič menej atraktívny a náročný na prechod ako pôvodné plány. Oživil som môj už starší plán, prejsť bicyklom okruh okolo Vysokých Tatier. 22/10/20 Michal Mikuláš Tatry, Vysoké a Belianske Tatry, +
Cyklotúra Z Duklianskeho priesmyku na Devín na bicykloch 3 Krátka správa z dlhej trasy alebo dlhá správa z krátkej trasy... Tretí zo série štyroch článkov o cyklistickom prechode z Duklianskeho priesmyku na hrad Devín, ktorý je voľne inšpirovaný Cestou hrdinov SNP. V tejto časti prechádzame z Dediniek do Turčianskych Teplíc. 08/10/20 Miloš Hajdin Nízke Tatry, Slovenský raj, +

 
 
 
Verzia pre tlač
  • text  fakty  fotky  
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätaťVytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.

0.85